Bambaw - nerezová termo láhev - 750ml

8 hodnocení

Tato termo nerezová láhev je navržená z elegantní oceli. Díky jedinečnému materiálu udrží horký nápoj až 12h a studený až 24h. Víčko láhve je z bambusu. A jako bonus má láhev praktické držadlo. Celá láhev je velmi odolná. Minimalistický design a krásná povrchová úprava této belgické značky je už jen třešinkou na dortu. Láhev je vhodná na cestovaní, sport (cvičení, kolo, běh a jiné), do práce a výlety. Hrdlo láhve je dostatečně velké na přípravu čaje, kávy a vložení kousků ovoce nebo ledu do vašeho oblíbeného nápoje.

699 Kč
Skladem (2 ks)

Proč používat kovové láhev na vodu místo plastových?

Pitný režim je velmi důležitý, to asi nemusíme připomínat. Plastové alternativy opakovaně použitelných lahví nejsou vždy bezpečné a zdravotně nezávadné. Kvalitní ocel a široké hrdlo této láhve vám garantuje 100% nezávadnost. Snadno se čistí a udržuje.

 

Vlastnosti láhve a materiál

Nerezová termo láhev udrží váš nápoj studený i horký na dlouhé hodiny. Nerez je odolná proti poškrábání. Neutrální vzhled zajišťuje univerzální použití. Bambusové víčko je vyrobeno z rychle rostoucí rostliny a tím se stává materiál trvale udržitelný. Toto víčko neprotéká a je potaženo organickým olejem. Silikonový proužek pro izolaci je naprosto bezpečný a bez BPA.

 

Kolik plastu ušetříte při používání této láhve?

Po celém světě se ročně prodá kolem 500 miliard plastových lahví na vodu. Pokud by se tyto láhve nahromadily na sebe, byly by vyšší než nejvyšší budova světa. A toto číslo stále stoupá. Většina těchto lahví se použije jen jednou, než se vyhodí. Aby se rozložily, bude potřeba alespoň 500 let. Ovšem rozložený mikroplast končí ve většině případů v naší vodě. Oceánech, mořích a tím pádem ve všech vodních zdrojích. V oceánech končí za jeden jediný rok přes 8 milionů tun mikroplastu! A tady začíná změna. Místo plastové láhve zvolte jakoukoliv alternativu zdravotně nezávadné, na opakované použití, třeba právě tu naši.

 

Použití a údržba

Před prvním použitím celou láhev omyjte pod teplou a tekoucí vodou. Do myčky vkládejte pouze kovovou část. Bambusové víčko omývejte ručně.

 

Rozměry: 8cm x 8cm x 27cm

Objem: 750 ml

Materiál: nerezová ocel, bambus

 

Kód Kód: BB006
Jméno značky: Bambaw
Kategorie: Bambaw
Hmotnost: 0.444 kg