LastRound Pro - Opakovaně použítelné kosmetické tampony na silný make-up a odlakování nehtů

10 hodnocení
Akce Tip Výprodej
Round Pro Packshot
399 Kč –40 %

LastRound Pro jsou opakovaně použitelná alternativa ke kosmetickým tamponům. Tyto černé a luxusní tampony jsou ideální na odstranění silného make-upu nebo laku na nehty bez ušpinění. Jsou vyrobeny z látky měnící tvar, kde se při aplikaci tekutiny stává tampon měkkým, jako běžný jednorázový tampon. Tedy má všechny jeho vlastnosti. Jedno balení LastRound Pro vám nahradí až 1.750ks těch jednorázových. LastRounds jsou 100% kompostovatelné. Tampony jsou uloženy ve speciálně navrženém pouzdře, které se krásně vejde do vaší kosmetické taštičky.

399 Kč –40 % 239 Kč
Momentálně nedostupné

Použití a čištění:

LastRound Pro tampony používáte jako ty běžné. Jsou určené na odstranění silného make-upu nebo laku na nehty. Tampon jednoduše vyjmete z pouzdra, ve kterém jsou tampony uloženy a použijete. Po každém použití tampon omyjte pod tekoucí vodou s trochou mýdla. Při větším znečištění jej můžete vyprat v pračce při teplotě 60°C. Nezapomeňte použít LastObject Laundry Bag - sáček na praní k tomu určený (odkaz zde). Vyprané tampony sušte na vzduchu a již suché uchovejte v pouzdře na biologické bázi, déle vám vydrží. Pouzdro můžete čistit v myčce i ručně.

 1_round_19_round_1

Náš Tip: Pokud máte více znečištěné tampony, například od silného make-upu. Naneste na něj před praním v pračce malé množství mýdla. Je důležité je po každěm použití důkladně vyčistit, aby se maximalizovala jejich životnost. Pokud zbytky laku a odlakovače z tamponku důkladně nevyčistíte, ztuhnou a nevydrží vám tak dlouho.

Round_water_13_round 

Z čeho je LastRound Pro vyroben?

Tampony jsou vyrobeny ze 100% obnovitelných materiálů (70% dřevitá celulóza ze severoamerických jehličnanů a krátká bavlněná vlákna nevhodné pro textilní průmysl). Každý tampon je zcela kompostovatelný.

Pouzdro je vyrobeno z certifikovaného a recyklovaného plastu, který je vázaný na oceán. Co je recyklovaný plast vázaný na oceán se můžete dočíst níže.

4_round6_round 

Co je to recyklovaný plast vázaný na oceán?

Naprostá většina oceánských plastů pochází z 50 km od pobřeží. Špatné nakládání s odpady v této 50km zóně způsobuje, že přibližně 8 milionů metrických tun plastu skončí v oceánech. Odkloněním a následnou recyklací tohoto přebytku plastů vázaných na oceány se chrání mořský život a mořské ekosystémy a také se snižuje znečištění plasty ve vnitrozemí. Náš dodavatel je první společností na světě, která získala certifikaci Ocean-Bound Plastic, která byla vyvinuta společností Zero Plastic Oceans a auditována společností Control Union.

 

Obsah balení:

7ks tamponů o průměru 6cm

1ks pouzdro

Kód Kód: LO009
Jméno značky: LastObject
Kategorie: LastRound
Hmotnost: 0.028 kg
Položka byla vyprodána…