Lastround Refill - Opakovaně použitelné kosmetické tampony, náhradní

4 hodnocení
Akce Výprodej
Round Refill Package
239 Kč –40 %

LastRound Refill jsou opakovaně použitelná alternativa ke kosmetickým tamponům. Jsou vyrobeny z látky měnící tvar, kde se při aplikaci tekutiny stává tampon měkkým, jako běžný jednorázový tampon. Tedy má všechny jeho vlastnosti. Jedno balení LastRound Refill vám nahradí až 1.750ks těch jednorázových. LastRounds jsou 100% kompostovatelné.

239 Kč –40 % 143 Kč
Skladem (4 ks)

Použití a čištění:

LastRound Refill tampony používáte jako ty běžné. Na odstranění make-upu, čistění pleti a dokonce i odlakování nehtů. Tampon jednoduše vyjmete z obalu, vložte do svého pouzdra LastRound Original a použijte. Po každém použití tampon omyjte pod tekoucí vodou s trochou mýdla. Při větším znečištění jej můžete vyprat v pračce při teplotě 60°C. Nezapomeňte použít LastObject Laundry Bag- sáček na praní k tomu určený (odkaz zde). Vyprané tampony sušte na vzduchu a již suché uchovejte v pouzdře na biologické bázi, déle vám vydrží. Pouzdro můžete čistit v myčce i ručně.

1_round_19_round_1

Náš Tip: Pokud máte více znečištěné tampony, například od silného make-upu. Naneste na něj před praním v pračce malé množství mýdla. LastRound Refill lze použít i s odstraňovačem laku na nehty. Je však důležité jej po použití důkladně vyčistit, aby se maximalizovala jejich životnost. Pokud zbytky laku a odlakovače z tamponku důkladně nevyčistíte, ztuhnou a nevydrží tak dlouho. Jakmile použijete tamponek na lak na nehty, doporučujeme vyhradit stejný (z balení po sedmi) pouze na lak na nehty. A nejlépe použít na silný make-up a laky na nehty speciálně určené tampony LastRound Pro (odkaz zde).

Round_water_13_round

Z čeho je LastRound Large vyroben?

Tampony jsou vyrobeny ze 100% obnovitelných materiálů (70% dřevitá celulóza ze severoamerických jehličnanů a krátká bavlněná vlákna nevhodné pro textilní průmysl). Každý tampon je zcela kompostovatelný.

4_round6_round

Obsah balení:

7ks tamponů o průměru 6 cm v papírovém obalu

Kód Kód: LO011
Jméno značky: LastObject
Kategorie: LastRound
Hmotnost: 0.016 kg