LifeStraw Go Stainless Steel 0,7l

7 hodnocení

Tato filtrační kovová láhev chrání před bakteriemi, parazity, chlórem, organickými a chemickými látkami, špínou, pískem, zákalem, dokonce i mikroplasty a také zlepšuje chuť vody. Je nezávisle testována v laboratoři. Tato láhev je vyrobena z nerezové oceli a má dvojitou vakuovou izolaci. Proto udrží vodu osvěžující a chladnou několik hodin. Je velmi odolná a bez BPA (odkaz na škodlivost této organické sloučeniny přikládáme zde). Je vhodná nejen na cestování, používat ji můžete i v domácnosti, nebo kdekoliv venku. Každé naplnění vaší kompatibilní láhve LifeStraw Go, LifeStraw Steel nebo LifeStraw Universal eliminuje potřebu plastových lahví s vodou na jedno použití!

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 999 Kč
Skladem (1 ks)

Obsah Balení:

1x Láhev na vodu

1x 2v1vodní filtr (membránový a s aktivním uhlím)

1x Uzávěr se silikonovým náustkem

1x Karabina

 

Všechny díly i filtry jsou vyměnitelné. jejich výměnou tak prodlužujete životnost své láhve dle potřeby.

Membránový mikrofiltr odstraňuje 99.999999 % bakterií, 99.999 % parazitů, 99.999 % mikroplastů, kal, písek a zákal. Přefiltruje až 4 000l vody, velikost pórů je 0,2 mikronu.

Filtr s aktivním uhlím odstraňuje chlór, organické a chemické látky, pachy a zlepšuje chuť vody. Splňuje normu NSF 42 pro redukci chlóru. Splňuje standardy pitné vody US EPA & NSF P231 pro odstraňování bakterií a parazitů. Přefiltruje až 100l vody.

Detailnější informace k mikrofiltru najdete pod tímto odkazem.

 

Použití:

Láhev před prvním použitím vypláchněte převařenou vodou a poté naplňte vodou ze zdroje, který máte k dispozici. Například vodou z kohoutku nebo z řeky v přírodě. Důkladně láhev uzavřete a začněte pít pomocí brčka. Voda se automaticky filtruje a k vám do úst již přichází čistá a zdravotně nezávadná.

 

Údržba a čištění:

Jakmile přefiltrujete celý obsah láhve, odšroubujte víčko i s filtrem a přebytečnou vodu vyfoukněte ústy z filtru ven. Takto opakujte před každým dalším naplněním. Láhev a příslušenství omývejte pod tekoucí vodou a po vyjmutí filtru ji můžete vložit i do myčky. Skladujte láhev vždy čistou, suchou a to včetně filtru. Sušte na vzduchu, jednotlivé části samostatně. Prodloužíte tak její životnost.

 

Kapacita: 710 ml

Hmotnost: 480 g

Kód Kód: LS005/BLA
Jméno značky: LifeStraw
Kategorie: LifeStraw