Lifestraw Peak Series Flex Squeeze Bottle 1000ml- láhev s filtrem

5 hodnocení

Všestrannost této láhve je téměř nekonečná. Vhodná na turistiku, běh a jakékoliv jiné dobrodružství. Unikátní filtrační systém chrání vodu od parazitů, bakterií, mikroplastů, bahna, písku a jiných nečistot. Láhev je ultralehká a kompaktní. Filtr je velmi malý a přesto výkonný. Tato láhev vám ušetří velké množství místa ve vašem batohu a kdekoliv jinde. Materiál z něhož je láhev vyrobená je 2x silnější a tak se nemusíte bát jeho protržení. Láhev je přízpůsobená k jekoukoliv outdorové aktivitě.

Membránový mikrofiltr má dlouhou životnost, vydrží až 2000 l přefiltrované vody. Splňuje také požadavky na pitnou vodu stanovené americkou Agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA) a NSF International/ANSI.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 399 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Obsah balení:

1x skládací - filtrovací láhev s uzávěrem 1l

1xmembránový mikrofiltr

1xpříslušenství pro zpětné proplachování

 

Filtr na vodu odstraňuje: 99.999999 % bakterií, 99.999 % parazitů, 99.999 % mikroplastů, kal, písek a zákal. Přefiltruje až 2 000l vody, velikost pórů je 0,2 mikronu.

 

Použití:

Tento systém je skutečně unikátní, můžete jej použít i bez přímého pití ústy. Narozdíl od ostatních výrobků Lifestraw. Stačí naplnit láhev vodou, nasadit filtr a stlačit. Ven vám již vytéká pitná, čistá a zdravotně nezávadná voda. S filtru je možné pít i přímo, přes brčko. Tak jako je zvykem u jiných lahví značky Lifestraw.

 

Udržba a čištění:

Filtr i láhev před každým použitím opláchněte vodou a osušte, udržujte jej v čistotě. Prodloužíte tak jeho životnost na maximum. Nenechávejte ve filtru a láhvi zbytek vody, když jej zrovna nepoužíváte. Skladujte vždy v suchu.

 

Hmotnost: 110g

Rozměry: 12cm x 30,8cmKód Kód: LS001/DARMOUGR LS001/MOU Zvolte variantu
Jméno značky: LifeStraw
Kategorie: LifeStraw