Lifestraw Peak Series Straw- Filtr na vodu

1 hodnocení
Novinka
LifeStraw Peak Personal Anthracite Gray Studio 02

Pijte přímo z řek, jezer, potoků a jiných vodních zdrojů na vašich cestách. Unikátní filtr této série je možné použít přímo a to bez použití nádoby na vodu. Ušetříte tak další místo a tím získáte nekonečný zdroj pitné vody kdekoliv budete.

Filtr ochrání vodu od parazitů, bakterií, mikroplastů, bahna, písku a jiných nečistot. Filtr je ultralehký, extrémně odolný, nepropustný a zcela bezpečný. Zároveň je velmi univerzální, můžete ho připojit i ke klasickým Lifestraw lahvím.

Membránový mikrofiltr má dlouhou životnost, vydrží až 4000 l přefiltrované vody. Žádné datum spotřeby. Splňuje také požadavky na pitnou vodu stanovené americkou Agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA) a NSF International/ANSI.

 

799 Kč
Skladem (2 ks)

Obsah Balení:

1x filtr na vodu

 

Filtr na vodu odstraňuje: 99.999999 % bakterií, 99.999 % parazitů, 99.999 % mikroplastů, kal, písek a zákal. Přefiltruje až 4 000l vody, velikost pórů je 0,2 mikronu.

 

Použití:

Filtr stačí vložit do vodního (potok, řeka..) a ústy rovnou pít.

 

Udržba a čištění:

Filtr před každým použitím opláchněte vodou a osušte, udržujte jej v čistotě. Prodloužíte tak jeho životnost na maximum. Nenechávejte ve filtru zbytek vody, když jej zrovna nepoužíváte. Skladujte vždy v suchu.

 

 

Hmotnost: 65g

Rozměry: 3,2cm šířka, 19,5cm délka

 

 

 

 

 

Kód Kód: LS006
Jméno značky: LifeStraw
Kategorie: LifeStraw
Hmotnost: 0.103 kg