Doprava a platba

ZPŮSOBY A CENY DORUČENÍ

 

Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího.

Zboží zasíláme do České republiky a na Slovensko.

 

Česká republika

 

Osobní odběr:

Tuto možnost si zvolí kupující v objednávce. Po obdržení platby kartou si kupující může zboží osobně převzít na uvedené adrese. V tomto případě nelze platit hotově. Převzetí je ZDARMA.

 

Doručení do vydejního místa PPL:

Máme pro Vás širokou síť výdejních míst. Jednotlivá výdejní místa naleznete zde

Zboží doručíme během 2 až 4 pracovních dnů, doručení je ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč.
Doručení objednávek v hodnotě menší, než 3 000 Kč, stojí 99 Kč.

 

Doručení na adresu kurýrem PPL:

Zboží doručíme během 2 až 4 pracovních dnů na Vámi uvedenou adresu, doručení je ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč.
Doručení objednávek v hodnotě menší, než 3 000 Kč, stojí 139 Kč.

Slovensko

 

Doručení na adresu kurýrem PPL:

Zboží doručíme během 3 až 6 pracovních dnů na Vámi uvedenou adresu.
Cena doručení za všechny objednávky je 8

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Umožňujeme následující možnosti placení za zboží a všechny jsou pro Vás zdarma, kromě možnosti Dobírky, která je za 59 Kč.

 

Okamžitá platba bankovním převodem:

Pohodlný, rychlý a bezpečný online bankovní převod, údaje budou do Vašeho internetového bankovnictví automaticky předvyplněny. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odešleme nejpozději následující pracovní den.

 

Platební kartou:

Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odešleme nejpozději následující pracovní den. Naše platební brána podporuje bezpečný protokol 3D Secure. V žádnem případě nemáme přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

 

Dobírkou:

Jediná zpoplatněná možnost platby zboží (59 Kč). Po vytvoření objednávky a Vámi zvolené možnosti platby ´´Dobírkou´´, odešleme Vaší objednávku ihned další pracovní den. Platbu provedete až při převzetí vašeho zboží buď přímo přepravci, nebo na výdejním místě.