Bambaw - Metalický holící strojek se stojánkem

42 hodnocení

Holení s nulovým odpadem. Vraťme se k tradičnímu způsobu holení a to bez plastu! Jak? No přece s tímto stylovým kovovým strojkem, pro muže i ženy. Na vousy i chloupky, dvojitá hrana pro dokonalé oholení tváře i těla. Bezpečná a recyklovatelná čepel z nerezové oceli. Můžete si vybrat s našich barevných variant. Náhradní žiletky zakoupíte i v běžných supermarketech, nebo přímo u nás (odkaz zde).

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
749 Kč
Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Výhody oproti klasickým jednorázovým a plastovým žiletkám:

Ocelovou čepel nemůže nic nahradit, snad už jen břitva :-) S tradičním holícím strojkem docílíte mnohem lepšího oholení a to díky žiletce z oceli. Dokonalé oholení je perfektní způsob, jak zabránit případnému zarůstání chloupků či vousů a zajistit tak dlouhotrvající výsledek.

 

Bezpečnost s dvojitým břitem a stojánkem:

Rukojeť je dlouhá a rýhovaná, takže Vám neklouže. Proto jej můžete použít na obličej i tělo. Stojánek, který je součástí balení, jej bude držet ve svislé poloze a vaše žiletka tak bude stále suchá a hygienická.

 

Jsou holící strojky s více břity lepší?

Často máme tendenci si myslet, že čím více čepelí, tím lépe. Ale to je úplně špatně, protože velké množství čepelí může způsobit větší podráždění pokožky a vést k zarůstání chloupků. Ukázalo se, že k čistému a šetrnému oholení vám postačí jen jedna ostrá žiletka.

 

Ideální pro začátečníky, použití:

Dvoubřitý holicí strojek Bambaw se dokonale hodí pro začátečníky. Byl navržen tak, aby se snadno používal a díky uzavření čepele byl méně agresivní. Holení s tímto kovovým strojkem je jiné než u těch na jedno použití (viz příručka).

  

Obsah balení:

1x Bambaw dvoubřitý holicí strojek se stojánkem

1x Žiletka Bambaw

1x Podrobná uživatelská příručka

 

Proč bychom NEMĚLI používat plastové a jednorázové žiletky?

Mnoho z nás se holí pravidelně. Plastové žiletky však mají omezenou životnost. V důsledku toho jsou každoročně vyřazeny miliardy plastových žiletek. Ty bohužel nelze recyklovat, protože jsou jejich kovové části zabaleny v plastu. To znamená, že veškerý tento plast se buď spálí, nebo skončí v životním prostředí, což činí tuto situaci zničující pro budoucnost naší planety. Naštěstí existují lepší alternativy. Navíc plast a zvlhčující pásky jsou zdraví škodlivé, lidem s citlivou pokožkou mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy.

 

Holení s nulovým odpadem:

Holící strojky Bambaw představují jednoduchý a účinný způsob, jak přestat používat plast při holení. Ve skutečnosti se jedná o typ holicích strojků, který se používal převážně před explozí masové výroby jednorázových holicích strojků. Velké (holící) společnosti, které chtějí za každou cenu vydělávat, však tradiční holicí strojek proměnily v minulost. Proto je holicí strojek s dvojitým břitem tou nejlepší volbou pro muže i ženy, kteří hledají alternativu k jednorázovému plastu.

 

Jedna recyklovatelná čepel:

Tradiční holicí strojky pracují pouze s jednou čepelí z nerezové oceli, díky čemuž jsou plně recyklovatelné. Pokud jde o četnost výměny břitů, ta se liší podle zvyklostí lidí při holení. Může se tedy pohybovat od několika týdnů, až po několik měsíců. Další výhodou těchto čepelí je, že jsou cenově dostupné a lze je nalézt ve většině obchodů nebo objednat on-line. Ušetří Vám čas, peníze i naši planetu.

 

Z čeho je strojek vyroben?

Mosaz je slitina mědi a zinku, která má tu výhodu, že je odolná vůči korozi. Právě tento materiál dodává holícímu strojku Bambaw jeho váhu a pomáhá vám dosáhnout hladkého oholení. Holicí strojky s dvojitým břitem mají zaručenou dlouhou životnost, protože mosaz je pevný a odolný materiál. Zinek původně neobsahuje nikl.

 

Upozornění:

Buďte však opatrní, protože může obsahovat stopy niklu! Proto Vám doporučujeme, abyste si jej předem vyzkoušeli, pokud jste na nikl alergičtí!!!

Kód Kód: BB002/BLA BB003/RED Zvolte variantu
Jméno značky: Bambaw
Kategorie: Bambaw