Bambaw - Náhradní žiletky (5ks)

10 hodnocení
Výprodej
Snímek obrazovky 2022 01 19 162829

V tomto balení žiletek Bambaw najdete 5 originálních náhradních žiletek do vašeho strojku Bambaw. Jsou ideálním doplňkem pro Vaše ekologické Zero Waste holení. Ocel vydrží až 2 roky. Tyto břity jsou univerzální a hodí se do jakéhokoliv holícího strojku Bambaw. Vhodné pro oholení tváře i celého těla, pro muže i ženy.

39 Kč
Skladem (3 ks)

 

Z čeho jsou žiletky vyrobeny?

Žiletky jsou vyrobeny z té nejlepší švédské nerezové oceli v Evropě. Švédská ocel je považována za jednu z nejčistších ocelí, takže je ideální pro výrobu čepelí. Poskytuje dlouhotrvající ostrost a proto výrazně přispívá k dosažení hladkého a čistého oholení. A kromě toho 60 % nové produkce nerezové oceli pochází z recyklovaného materiálu.

 

Použití a doplnění strojku:

Vyjměte zabalenou čepel z krabičky. Jemně rozložte voskovaný papír a vyjměte čepel. Po odšroubování hlavice žiletky umístěte žiletku na hlavici. Při montáži holícího strojku vždy dbejte na to, abyste se dotýkaly pouze krátkých stran břitů, nikdy ne dlouhých, jsou opravdu velmi ostré. Jedno balení vám vydrží až 24 měsíců, záleží však na vašich požadavcích.

 

Jak recyklovat žiletky?

Nejlepší způsob, jak zlikvidovat použité žiletky s dvojitým břitem, je přinést je do místního recyklačního střediska, které zpracovává kovový šrot. Uchovávejte je v původním papírovém obalu, staré sklenici nebo jakékoli nádobě, kterou uznáte za vhodnou. Krabičku nebo plechovku pečlivě uzavřete páskou, aby do ní někdo náhodně nevložil ruce a nepořezal se.

 

Platinový povlak - Platina zabraňuje korozi, díky čemuž jsou čepele ještě odolnější.

 

 

 

Kód Kód: BB001
Jméno značky: Bambaw
Kategorie: Bambaw
Hmotnost: 0.044 kg